Pracovník na pozici specialista NDT

Společnost TÜV NORD Czech hledá zaměstance na pozicii "Pracovník na pozici specialista  NDT"

Náplň práce

  • provádění NDT ve zkušebně v Hradci Králové popř. po celé ČR
  • kontrolní činnosti po celé ČR

Požadujeme

  •  základní nebo SŠ vzdělání
  •  kvalifikaci v oblasti nedestruktivního testování:
  •   -   dle EN ISO 9712:2013
  •   -   metody UT, RT, MT, PT, VT Level II.,
  •   -   minimálně 3 letá aktivní praxe při provádění a hodnocení zkoušek v oboru NDT
  •   -   výhodou: ,,Oprávnění zvláštní odborné způsobilosti k vykonávání činností zvláště
  •  důležitých z hlediska radiační ochrany jako dohlížející osoba na pracovištích a jako
  •  osoba s přímou odpovědností za radiační ochranu na pracovištích‘‘ s osvědčením
  •  o absolvování kurzu podle vyhl. č. 146/1997 Sb., ve znění vyhl. č. 315/2002 Sb.
  •  ochota a schopnost provádět zkoušky se zdroji ionizujícího záření, popř. kontrolní činnosti
  •  ochota popř. pracovat ve směnném režimu / v noci
  •  týmová spolupráce
  •  spolehlivost, pečlivost a komunikativnost

Nabízíme

  • stálou a perspektivní práci v kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání, kvalifikace a odborného růstu
  • dobré platové podmínky
  • benefity pro pracovníky
  • mobilní telefon, notebook
  • Nástup a pracoviště: dle dohody nejlépe ihned / do konce roku 2016

Místo výkonu práce

Hradec Králové

Kontakt

Kontakt v případě zájmu:
paní Jiřina Štěpková - stepkova@tuev-nord.cz

Související informace

Zdroj informací: http://www.tuv-nord.com/cz

Datum zadání nabídky

25. srpna 2016
Page generated in 3.5054 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál