Junior specialista pro řízení jakosti

Společnost DONHGEE Czech hledá zaměstnance na pozici "Junior specialista pro řízení jakosti"

Náplň práce

  • Dohled nad procesy kontroly kvality během výrobního procesu
  • Analýzy a řešení kvalitativních problémů ve výrobním procesu
  • Analýzy reklamací, navrhování a implementace nápravných a preventivních opatření
  • Udržování dokumentace a záznamů dle požadavků ISO/TS 16949
  • Příprava a účast na interních/externích auditech, verifikace nápravných opatření
  • Komunikace s příslušnými odděleními odpovědnými za nápravná opatření
  • Školení inspektorů kvality

Požadujeme

  • Orientuje se v pojmech a základních nástrojích kvality, má povědomí o normě TS 16949
  • Částečně se domluví anglicky (alespoň na úrovni A2)
  • Myslí technicky, bádá po příčinách
  • Zvládá práci s daty v excelu, prezentace v power pointu a nestydí se výsledky své práce prezentovat
  • MS Office (Excel, Power Point), Auto Cad výhodou
  • Je schopen trávit pracovní čas částečně ve výrobní hale, částečně v kanceláři

Nabízíme

  • Jistotu silné a stabilní společnosti
  • Různorodou, zodpovědnou a samostatnou práci
  • Získání cenných zkušeností a odborné praxe v mezinárodní společnosti
  • Komplexní zaškolení do pozice
  • Další profesní a jazykové vzdělávání, školení v zahraničí
  • Karierní postup
  • Mladý a přátelský pracovní kolektiv
  • Další bonusy a benefity
  • Místo výkonu práce Český Těšín

Místo výkonu práce

Český Těšín

Kontakt

Svůj životopis s uvedením vzdělání a dosavadní praxe zašlete obratem mailem nebo si na vrátnici DONHGEE Czech vyzvedněte přihlášku k výběrovému řízení a vyplňte ji na místě ručně. Vhodní kandidáti budou ihned pozváni s osobnímu pohovoru.

Donghee Czech s.r.o.
Průmyslová 2060
737 01 Český Těšín

Manager lidských zdrojů
Gabriela Knoblochová
+420 552 530 130
gknoblochova@donghee.cz

Související informace

Zdroj informací: http://www.donghee.cz

Datum zadání nabídky

15. srpna 2016
Page generated in 3.013 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál