Inženýr zákaznické kvality

Společnost MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. hledá zaměstnance na pozici "Inženýr zákaznické kvality"

Náplň práce

  • Podpora výroby při řešení kvalitativních problémů
  • Spolupráce při plánování kvality při náběhu nových projektů
  • Zajišťování Q-požadavků zákazníka, zapracování do kvality vyráběných produktů
  • Spolupráce při tvorbě a aktualizace FMEA a kontrolní dokumentace
  • Spolupráce při provádění vzorkovací činnosti k zákazníkovi
  • Příprava a koordinace zákaznických auditů ve společnosti MANN+HUMMEL (CZ)
  • Zpracování zákaznických reklamací, spolupráce s výrobou při stanovení a zavádění nápravných opatření, zpracování 8D reportů
  • Spolupráce při zavádění Q-opatření u dodavatelů majících vliv na kvalitu výrobků
  • Koordinace a zabezpečování zákaznických návštěv ve společnosti MANN+HUMMEL (CZ)
  • Spolupráce při vedení analýz a Q-statistik na vyráběné produkty
  • Údržba Q-portálů zákazníka
  • Navrhování a koordinace nápravných opatření aj

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru (strojní)
  • Praxe ve strojírenském výrobním podniku v oblasti kvality
  • Znalost prostředí automobilového průmyslu výhodou
  • Aktivní znalost AJ či/a NJ, úroveň B2
  • Znalost MS Office, Power Point, SAP výhodou
  • Znalost QS-STAT, technická statistika, FMEA, ISO-TS 16949, jakost-SPC, 8D report aj., hodnocení dodavatelů i zákazníků
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě
  • Péči o osobní a profesní rozvoj
  • Přátelský kolektiv
  • Každodenní využití cizích jazyků

Benefity

  • 13., 14., 15. mzda
  • příspěvek na zdravotní péči
  • 6 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na jazykové vzdělávání
  • kulturní a společenské akce
  • firemní školka v Třebíči
  • další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu

Místo výkonu práce

Okříšky

Kontakt

Pošlete, prosím, se svou žádostí strukturovaný životopis v ČJ a AJ s krátkým průvodním dopisem. Vaše materiály budou považovány za důvěrné. Zpětnou vazbu očekávejte do přibližně do 2-4 týdnů.

Odesláním svého životopisu a dalších potřebných materiálů dávám svůj souhlas firmě MANN+HUMMEL Service / MANN+HUMMEL (CZ) ke shromažďování, zpracovávání a uchování mých osobních údajů a osobních citlivých údajů ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Svůj souhlas poskytuji pouze pro zpracování těch osobních údajů, které jsou nezbytné pro účely pracovně právního vztahu, v rozsahu nebytném pro naplnění stanoveného účelu. Souhlas poskytuji na celou dobu trvání pracovně právního vztahu u tohoto zaměstnavatele a na zákonem stanovenou dobu nezbytnou pro jejich zpracování, vědecké účely a archivnictví. Souhlas poskytuji pouze zaměstnavateli, který bez zákonem stanovených případů nesmí tyto osobní a citlivé osobní údaje poskytnout dalším osobám a úřadům a musí tyto údaje zabezpečit před neoprávněným nebo nahodilým přístupem a zpracováním, před změnou a zničením, zneužitím či ztrátou.

Hana Hartlová  (Personální oddělení)
hana.hartlova@mann-hummel.com
Nová Ves 66, 675 21 Okříšky, Czech Republic

Související informace

Zdroj informací: mann-hummel.com/cs/

Datum zadání nabídky

19. července 2016
Page generated in 3.3259 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál