Manažer kvality

Nabízíme zajímavou příležitost pro zkušeného manažera kvality. Jedná se o jednu z klíčových pozic ve firmě na úrovni TOP managementu. Budete mít šanci aktivně řídit a rozvíjet systém řízení kvality ve společnosti, podílet se na zavádění nových výrob a stanete se důležitým článkem v rozvoji zákaznických vztahů.

Náplň práce

  • Řízení implementace kvalitativních požadavků zákazníků a dohled na jejich dodržování
  • Odpovědnost za řízení zákaznických reklamací a interních neshod
  • Odpovědnost za tvorbu, implementaci a dodržování preventivních a nápravných opatření
  • Účast na projektových řízení a zavádění nových výrob
  • Ve spolupráci s manažerem systému příprava a koordinace zákaznických a certifikačních auditů
  • Odpovědnost za tvorbu kontrolních plánů, vizualizaci zásad kvality a FMEA
  • Pravidelné analýzy a vyhodnocování kvalitativních indikátorů
  • Vedení týmu auditorů kvality a měrových techniků

Požadujeme

  • VŠ/SŠ nejlépe strojního zaměření.
  • Praxi v oblasti řízení kvality min. 3 roky
  • Praxe v oblasti automotive výhodou
  • Znalost nástrojů kvality, ISO-TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18 001
  • Zkušenost s řešením zákaznických reklamací a interních neshod
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost německého jazyka výhodou
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Aktivní přístup, samostatnost při řešení zadaných úkolů, technické myšlení
  • Týmového ducha, komunikativnost a asertivitu
  • Odolnost vůči stresu
  • Časovou flexibilitu
  • Pokročilou znalost MS Office

Nabízíme

  • Profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické české firmě
  • V rámci vrcholového vedení firmy možnost podílet se na její strategii a rozvoji
  • Odborné zaučení, seznámení s naším produktovým portfoliem a technologiemi
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práce na plný úvazek
  • Pracovní smlouva

Benefity

  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty

Místo výkonu práce

Žďár nad Sázavou

Kontakt

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Tokoz a.s., Santiniho 20/26, Žďár nad Sázavou dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

TOKOZ a.s.
Martina Honzlová
Santiniho 20/26
591 01  Žďár nad Sázavou
Česká republika

jobs@tokoz.cz

Související informace

Zdroj informací: http://www.tokoz.cz/

Datum zadání nabídky

18. července 2016
Page generated in 3.3301 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál