Metrologie v praxi

Metrologie v praxi

S ohledem na každodenní fungování firmy


Naše cena:  484,- Kč  (bez DPH: 400,- Kč)
Doporučená cena: 484,- Kč

Koupit

Podrobnosti

Účelem semináře je seznámit účastníky s metrologickou terminologií, legislativou vztahující se k metrologii, orgány státní správy činné v oblasti metrologie. Rozdělení typů měřidel z hlediska metrologické legislativy, ověřování a kalibrace měřidel, označování měřidel, metrologický systém, metrologická konfirmace. Přiblížíme také zajímavé novinky ve vztahu k aktuální legislativě.

Lektor:
Ing. Drahomír Manoušek
Pořadatel:
TVkurzy.cz   více »
Rozsah:
0.5 dne

Obsah videa

Určeno pro

Seminář je určen pro odpovědné zaměstnance malých, středních a velkých firem a management těchto firem a organizací. Je vhodný také pro začínající podnikatele, studenty škol, uchazeče o zaměstnání vedené na ÚP, kteří by si rádi doplnili vzdělání.

Požadavky na účastníky

Nejsou nutné žádné předchozí znalosti.

Odborný garant a lektor

Ing. Drahomír Manoušek, odborný poradce a auditor

Termín konání

30. září 2015 (středa)

Místo konání

Ostrava

Slevy

Individuální - máte-li přidělen slevový kód od partnerů a spolupracovníků zapojených do projektu TVkurzy.cz a partnerských projektů.

V případě zakoupení většího počtu licencí jsou uplaťnovány následující slevy:

2.-3. licence - 10% z konečné ceny licence s DPH
4.-5. licence - 15% z konečné ceny licence s DPH
6.-9. licence - 20% z konečné ceny licence s DPH
10 a více - 25% z konečné ceny licence s DPH

Pravidelným zákazníkům, a při zakoupení většího počtu licencí (jednoho nebo více tématických videí), poskytujeme individuální slevy. Neváhejte nás kontaktovat.

Ukázat celý text

Obsaženo v ceně

V ceně je zahrnuta neomezená možnost shlédnutí a stažení videa / zvukového záznamu. Samozřejmě pouze pro osobní potřebu.

Partneři

Partnerem semináře je E-FeedBak, Hamri.cz a M-consult.cz Plus s.r.o.

Přehrávání a stažení videa / zvukového souboru

Videozáznam je ve formátu MP4, tedy v jednom z nejrozšířenějších formátů. Video tak můžete sledovat na stolních počítačích, noteboocích, tabletech, mobilních telefonech a dalších zařízeních umožňující přehrávání formátu MP4. Vlastníte-li chytrý televizor s integrovaným internetem, je možné video přehrát také v tomto zařízení, např. v pohodlí Vašeho domova (video lze samozřejmě přehrávat například i z USB disků a jiných záznamových médií).
Standardně jsou k dispozici následující kvality: 240p, 480p, 720p (HD) a 1080p (FullHD)

K dispozici je také zvukový formát MP3. Zvukový záznam si tak můžete přehrát v jakémkoliv zařízení podporujícím tento formát, například přenosné MP3 přehrávače, autorádia, apod.

Videozáznam i zvukový záznam je samozřejmě možné stáhnout a používat v zařízeních (v televizorech nebo například při služební cestě v automobilu), které nejsou v danou chvíli připojeny k internetu.

Přístup k Vámi objednanému videu / zvukovému záznamu Vám garantujeme minimálně jeden rok po objednání!

Ukázat celý text

Technické informace

Rozhodnete-li se pro zakoupení záznamu, postup je velmi jednoduchý:
1. Objednejte video v našem e-shopu v jedné nebo více licencích.
2. Máte-li k dispozici slevový kód od realizátorů nebo partnerů projektu TVkurzy.cz, zadejte jej do poznámek!
3. Po zpracování Vaší objednávky obdržíte zálohovou fakturu.
4. Jakmile bude faktura uhrazena, povolíme Vám přístup k Vámi objednanému videu / videím.
5. Následně obdržíte fakturu - daňový doklad a zároveň zprávu, která Vám umožní neomezené sledování / stahování Vámi objednaného videa :-).

Autorská práva

Videozáznam a zvukový záznam jsou chráněny autorským zákonem. Bez souhlasu autorů (zejména TVkurzy.cz a M-consult.cz Plus s.r.o.) není možné tento záznam šířit, rozmnožovat, kopírovat, upravovat nebo jakkoliv jinak distribuovat a zpřístupňovat široké veřejnosti, například prostřednictvím internetu (Ulož.to, Youtube, Facebook, osobní a firemní internetové stránky, atd.), záznamových médií (CD, DVD, USB disků) či jakoukoliv jinou formou. Pokud máte zájem o další šíření (prodej, výuka, prezentace, atd.), neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Děkujeme, že ctíte platnou legislativu a také mornální hodnoty. I díky tomu je možné, aby pro Vás mohli organizátoři, ve spolupráci s dalšími partnery, realizovat zajímavé odborné a tématické akce a zároveň pořizovat záznamy těchto akcí...

Zařazeno v kategoriích

Page generated in 1.7171 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál